Düşüğü hızlandırmak için ne yapmalıyım diyenler

Düşüğü hızlandırmak için ne yapmalıyım Kadınlar Kulübü

Sitemize gelen bir yorumu noktasına virgülüne dokunmadan sizlere sunmak istiyorum arkadaşlarım.  ” Selamlar adım mühim değil umarım beni yanlış anlamazsınız istenilmeyen bir gebelik meydana geldi ve ben 3 haftalık kadar hamile olduğumu doktorumdan öğrendim. İnanılmaz şaşırdım olmaz diyordum ama oldu. Kürtaj için daha erken iki hafta sonra istersen bebeğini alırız dediler ama ben kürtajın olmasını istemiyorum bu fikir bile beni deli ediyor düşük yapmam lazım bana bu hususta yardımcı olabilir misiniz ben ertesi gün hapı kullandığım halde hamile kaldım. ”

Şeklinde tarafımıza ulaşan bir bilgi var. Bizlere sosyal medya üzerinden ulaşmışlar arkadaşlarım. Sevgili misafirimiz hangi açıdan düşünürsek düşünelim hem bu dünyanızı hem de ahiretinizi yakıyorsunuz bilginiz olsun. Buradaki siteden incelediğimizde yüzlerce anne adayının ne kadar bebek istediğini ve bir türlü hiç bir sorun yokken bile evlat sahibi olamadıklarını görüyoruz her kes istiyor ama bir türlü ulaşamıyor. Siz ulaşmışsınız aslında. Bel ki evli değilsiniz sevgilinizin haberi var ya da yok bilemiyoruz. Ertesi gün hapı kullandığınız halde hamile kalmışsınız. Ertesi gün hapları yüzde yüz korumazlar aşağıdaki linkte de yazıyor aslında.

https://www.hamilemiyim.org/sorular-cevaplar/ertesi-gun-hapi-kullananlar-kadinlar-kulubu-hamilemiyim-1719.html

Keşke biraz daha dikkat etseydiniz. Düşük yapmayı istemeniz için size bir yöntemi emin olun bilsem bile söylemezdim. Bence durumunuz da var doktorum da var demişsiniz kürtaj yaptırın işin maddiyatını düşünüyor gibi iseniz bunu yapan arkadaş kim ise ona giderek ne yaparsa yapsın para bulmasını isteyiniz en mantıklısı böyle olacaktır.

https://www.hamilemiyim.org/sorular-cevaplar/ilginc-dusuk-yapma-yontemleri-1018.html

DÜŞÜK YAPMA YÖNTEMLERİ VAR MI ? KADINLAR KULÜBÜ

Böyle bi konu var ama işinize yarar mı yaramaz mı bilmiyorum tamamen bana göre bu tür şeyler safsatadan öteye gitmez. Bu bebek oraya 404 ile yapıştırılmadı öyle hoplamayla zıplamayla düşecek gibi değil bilginiz olsun.

Bu konuyu bir şekilde okuyor iseniz kızlar ertesi gün hapı korunma yöntemi kesinlikle değildir koruyuculuğu çok fazla değil gördüğünüz gibi kardeşimiz hamile kalmış işte. Buna son derece dikkat edin lütfen. Kendi başınıza yapacağınız saçma yöntemler ile, ileride bebek sahibi olma şansınızı kaybetme ihtimaliniz var lütfen kürtaj yaptırınız.

Bizler etik olarak bu tür bilgileri sizlere vermek ve yardımcı olmak istemiyoruz. Umarım siz de aklınızı başınıza alır ve iki dakikalık zevk için bir daha bu korunma yöntemlerinden en saçması olan ertesi gün hapı yöntemini kullanmazsınız ne diyeyim bilemedim. Belki yorumları ile bu durumda olan kadınlarımızın size söylemek istediği bir kaç kelamı olabilir bilemiyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir